Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщину насувається негода

Фото - Estofex

Упродовж сьогоднішнього дня на Рівненщині очікуються грози, град та шквали. Місцями випадуть значні опади з градом. Рівненські синоптики видали перший рівень небезпеки для області.

Водночас за даними ресурсу Estofex, Рівненщина сьогодні може потрапити під вплив другого рівня небезпеки. По всій території області можливий великий град, місцями – утворення смерчів. Така небезпека є на всій території північно-західної України, півдні Білорусі та південному сході Польщі.

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів СРСР: як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Тим часом уРівненській обласній філармнії відреагували на допис. ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.