Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненській АЕС гасили пожежу (ФОТО)

фото - Фейсбук

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ввідну по гасінню умовної пожежі на базі цеху господарського обслуговування ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом. Повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

25 травня, з метою вдосконалення практичних навичок щодо дій з гасіння пожежі, рятувальники підпорядкованих підрозділів 2-го державного пожежно-рятувального загону 22-ї та 23-ї пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС спільно з адміністрацією об’єкту провели навчання по ліквідації умовної пожежі на території бази цеху господарського обслуговування ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом.

За тактичним задумом пожежа виникла на покрівлі адмінбудівлі з прилеглими боксами. Прибувши на місце виклику працівники 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області провели розвідку, оцінили обстановку, створили з числа керівного складу та оперативно-кординаційного відділення 2-го державного пожежно-рятувального загону штаб пожежогасіння і приступили до ліквідації умовної пожежі та евакуації працюючого персоналу.

Для ліквідації надзвичайної ситуації вогнеборці заді­яли 5 одиниць пожежної та спеціальної техні­ки та близько 20 чоловік особового складу. При проведенні практичних дій по евакуації людей з будівлі бійці застосовували апарати для захисту органів дихання та зору.

Після того, як були відпрацьовані усі заплановані дії, керівники штабу підводили підсумки навчання на яких було доведено оперативно-тактичну характеристику об’єкту та особливості ведення оперативних дій на енергетичних об’єктах ВП «Рівненської АЕС». Особлива увага зверталася на дотриманні правил безпеки праці.

Проведення таких навчань дає змогу налагодити взаємодію між пожежно-рятувальними підрозділами 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та адміністрації об’єкту, що дасть змогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації ефективно ліквідувати її.

Читати також

23.03.2023 У Білорусі поблизу Рівненщини розгорнули новий ракетний полк

Як йдеться у повідомленні, відомо, що під час формування полку особлива увага приділялася створенню сучасної військової інфраструктури та навчально-матеріальної бази. Згодом, полк відвідав Міністр оборони генерал-лейтенант Віктор Хренін, який зауважив, що формування нового ракетного зенітного полку в Лунинці стало адекватною відповіддю на ситуацію навколо наших кордонів.  "Ситуація навколо нашої країни не стає спокійнішою. Йде активна мілітаризація Заходу, зростає військовий потенціал біля наших кордонів. Накачується зброєю Україна, керівництво України проявляє непередбачуваність у своїх діях. Ми змушені діяти адекватно на ті виклики і загрози, які виникають. Тому було ухвалено рішення на базі наявної військової частини в Лунинці створити новий зенітний ракетний полк",- пояснив Віктор Хренін. Варто зазначити, що новий полк дислокується за 50 км від державного кордону. "Сюди переміщені найкращі фахівці. Вони оснащені сучасним озброєнням. Тут створено хорошу навчально-матеріальну базу. Облаштовано казарми для особового складу строкової служби. Побудовано службовий будинок для сімей військовослужбовців. Для дітей виділено місця в школах і садочках, членам родин надано місця для працевлаштування",- зазначив Міністр оборони. Під час формування нового полку в пріоритеті було питання соціальної захищеності військовослужбовців та їхніх родин, наголосив він. "Президент неодноразово говорить, що основне завдання держави - забезпечити житлом бюджетників і військовослужбовців. Будівництво будинку для військовослужбовців на ділі доводить ці слова. Отримання житла буде стимулом виконувати завдання більш якісно, ефективно, професійно. Коли в людини немає хвилювання за свій тил, вона буде краще виконувати завдання. Це аксіома",- сказав Віктор Хренін і додав, що, коли полк заступить на бойове чергування посилиться бойовий потенціал Збройних Сил і підвищиться ефективність протиповітряної оборони.