Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненській АЕС планують побудувати п`ятий енергоблок

На Рівненській АЕС збудують п'ятий енергоблок. Це передбачено Енергетичною стратегією України на період до 2030 року. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська. 

За її словами, частка виробництва електроенергії на атомних електростанціях до 2030 року має становити не менше 52 %.

Людмила Шатковська пояснила, що будівництво п'ятого енергоблоку атомної елетростанції викликано в першу чергу необхідністю заміщення потужностей енергоблоків № 1, 2, оскільки термін їхньої експлуатації яких завершується саме в 30-му році. 

- Крім того це забезпечення для Рівненської області не менше 2000 робочих місць, також ми отримаємо від держави соціально-економічну компенсацію ризику населення, яку тергромади можуть використати на розвиток своєї соціальної інфраструктури, - додала посадовиця. 

 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.