Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненському полігоні готували військових інструкторів (ФОТО)

Військовослужбовці ЗС Великої Британії подякували українським колегам за ініціативність в навчанні та обмін досвідом

На Рівненському полігоні завершилась підготовка українських військових інструкторів, що тривала впродовж місяця.

В рамках підведення підсумків підготовки командир підрозділу ЗС Великої Британії майор Саймон Лукас відмітив хорошу організацію, високу дисципліну та вмотивованість українців в навчанні. Він подякував командуванню за впевнені кроки до освоєння стандартів НАТО, якісне впровадження системи підготовки підрозділів, оновлення навчально-матеріальної бази Рівненського полігону.

Офіцер довів присутнім рейтинги навчальних груп, їх командирів та окремо кожного з учасників курсу, після чого вручив їм сертифікати міжнародного зразка.

Важливим кроком підтримки гендерного балансу серед команд британських й українських інструкторів стала присутність жінок-військовослужбовців, які виконали програму у повному обсязі та досягнули хороших результатів.

За старанність та розумну ініціативу майор Саймон Лукас передав символічні подарунки чотирьом командирам начальних груп та капітану Збройних Сил України Юрію Шанову, який здобув звання кращого інструктора цього курсу.

За традицією заходів міжнародного військового співробітництва командири підрозділів Збройних Сил Великої Британії та України обмінялися на згадку сувенірами та зробили спільне фото військовослужбовців обох країн.

Інформаційна агенція МОУ (м. Рівне)

Підполковник Віктор Шубец

Читати також