Рівне Медіа

На Рівненському полігоні нагородили найкращих учасників військових навчань (ФОТО)

28 березня 2018 року, на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулися урочистості з нагоди завершення навчальних зборів оперативного резерву першої черги ОР-1.

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Захід» полковник Володимир МИРОНЮК подякував особовому складу оперативного резерву за високий рівень військової дисципліни, ініціативу та старанність і проявлений професіоналізм.

За високі показники у бойовій підготовці, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України та за підсумками проведених навчальних зборів військовослужбовці оперативного резерву були високо оцінені командуванням Генерального штабу Збройних сил України, Командування Сухопутних військ Збройних сил України та оперативного командування «Захід» та відзначені почесними нагрудними знаками «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, «За доблесну військову службу Батьківщині», «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня, «Сухопутні війська України», «За службу».

Командир бригади полковник Олександр ЖАКУН, подякувавши за службу, наголосив:

«Бригада з радістю чекає у свої лави військовослужбовців оперативного резерву першої черги!»

Адже значна кількість військовослужбовців оперативного резерву в ході проходження навчань прийняли рішення продовжити службу на контрактній основі.

Повідомляє прес-служба оперативного командування "Захід"

Читати також