Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненському полігоні проводитимуть слідчий експеримент із мінометом

фото ілюстративне

На Рівненському полігоні завтра, 10 липня проведуть слідчий експеримент. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, пише "24 канал".

Під час слідчого експерименту планують підривати міномет.

У середу, 11 липня, на засіданні комітету буде "розглянуто питання небойових втрат Збройних сил України, дисципліни і питання інциденту на Рівненському полігоні".

Нагадаємо, зранку 6 липня на Рівненському військовому полігоні розірвався міномет. Унаслідок цього троє військових померло на місці, ще 2 - в лікарні. З численими травмами в лікарнях перебувають 7 потерпілих. 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.