Рівне Медіа

На Рівненському полігоні резервісти відточували свої навички (ФОТО)

Резервісти Рівненщини вдосконалюють бойовий досвід в умовах полігону

На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулися практичні заняття з тактичної медицини, мінної безпеки, інженерної та вогневої підготовки, з підрозділами територіальної оборони області.

Невід’ємною складовою заходів з вогневої підготовки є і практичне виконання стрілецьких вправ з автомата та пістолета. Через сильний туман та сніг заняття було перенесено до електронного мультимедійного тиру. Віртуального противника тут уражають з п’яти видів зброї: пістолета, автомата, гранатомета, снайперської гвинтівки та підствольного гранатомету.

Командир бригади територіальної оборони полковник Олександр Цись наголосив, що одним із пріоритетних напрямків у підготовці підрозділів територіальної оборони залишається досконале володіння стрілецькою зброєю усіх категорій військовозобов’язаних, їх готовність у будь-який час стати на захист територіальної цілісності й недоторканності України.

Підготовка резервістів на рівні районів, міст та області складає цілий комплекс заходів та проводитиметься й надалі відповідно до визначених планів.

Інформаційна агенція МОУ (м. Рівне)

Старший лейтенант Олексій Мосейченок

Фото автора

Читати також