Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На рівненському сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа (ФОТО)

Фото - ГУ ДСНС

У ці хвилини рятувальники ліквідовують пожежу на території рівненського сміттєзвалища, що поблизу обласного центру.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Стовп диму піднявся на кілька десятків метрів. Його помітно з вулиці Льонокомбінатівської у Рівному та у напрямку Житинського кільця.

ОНОВЛЕНО: Осередок пожежі знаходиться на території недіючого сміттєпереробного заводу, що поблизу села Бармаки та міста Рівного на території Шпанівської сільської ради.

Площа пожежі становить приблизно 100 м.кв. Над ліквідацією пожежі працюють чотири одиниці спецтехніки ДСНС та 20 рятувальників. Ситуація під контролем ДСНС області. Гасіння продовжується.

Читати також

20.03.2023 У Рівному спростували фейк про те, що флюоромобіль, який обстежує містян, не відповідає нормам

"Річ у тім, що флюоромобіль (в ньому пропонують зробити безплатний тест на ВІЛ та флюорографію), який  Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр приблизно рік тому отримав в якості гуманітарної допомоги, досі не має необхідних дозвільних та ліцензійних документів на роботу. Більше того, він навіть не відповідає нормам радіаційної безпеки. Простіше кажучи, «фонить». Від цього, в першу чергу, страждають рентгенлаборанти, яких примушують на цьому автомобілі працювати. Вони ж нікуди не скаржаться, бо бояться втратити роботу. Тому їздять і мовчать", - йдеться у повідомленні. Як прокоментували на сторінці медзакладу, інформація є неправдивою та не відповідає дійсності, а усі необхідні документи наявні. "Адміністрація медичного центру офіційно повідомляє, що дана інформація є фейком та не відповідає дійсності, про що свідчить протокол дозомитерчного контролю засобів захисту Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Нам невідомо, яку кінцеву мету переслідують автори такої дезінформації, але ми вбачаємо в цьому свідомий підрив авторитету закладу та намагання зірвати впровадження ефективної програми по боротьбі з туберкульозом", - зазначають у повідомленні.