![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024061111374056.png)
На Сарненщині завершився навчальний рік 2023/2024. У закладах освіти району останні дзвінки пролунали для 5947 випускників, з яких 3488 учнів закінчили 9-й клас, а 2459 – 11-й клас.
Повідомляють у Сарненській РДА.
Цього року 163 школярі отримали медалі за свої досягнення: 41 – срібну медаль та 122 – золотих.
"Щиро вітаємо всіх учасників освітнього процесу із завершенням ще одного нелегкого навчального року!
Нехай всі знання і навички, отримані в школі, стануть запорукою ваших подальших досягнень і великих звершень. Впевнено крокуйте до поставлених цілей, примножуйте славу рідної землі, яку захищають Герої України, та будьте гідними їх нащадками", - пишуть у Сарненській РДА.
![](/media/img/650/2024/06/202406111899.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406114374.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406118594.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406117581.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406119936.png)