![](https://rivne.media/media/img/650/2020/04/na-yuvileynomu-v-rivnomu-dtp-zhinka-i-likarni-vide20200403_3827.jpg)
Учора в Рівному на перехресті вулиць Соборна-Ювілейна сталась дорожньо-транспортна пригода за участю відразу трьох автомобілів.
Як повідомляють у поліції, 34-річний керманич «ВАЗ 2106», житель Рівненського району, не переконався у безпечності розвороту на перехресті і зіткнувся із авто «ВАЗ 21154». Останнім керував 49-річний житель села Обарів. Від удару авто відкинуло на смугу зустрічного руху, де і відбулось зіткнення ще із фургоном «Renault Dokker». Ним керував 37-річний рівнянин.
Як результат - пошкоджено три автомобілі. Пасажирка «ВАЗ 21154» - у лікарні із переломом плеча і осадненнями.
Справу розслідує поліція. Усі водії були тверезі. Автомобілі вилучені та поміщені на спецмайданчик.