На Закарпатті ухилянти форсуть річку Тису, щоб уникнути мобілізації

На Закарпатті військовозобов’язані громадяни України чоловіки, не полишають спроб уникнути мобілізації.

Про це інформують у Держприкордонслужбі України.

Більшість спритників намагаються незаконно потрапити до сусідньої Румунії на річковій ділянці кордону, перепливаючи або ж просто переходячи вбрід річку Тиса.

Минула доба не стала виключенням для військовослужбовців Мукачівського загону. Прикордонні наряди відділень «Великий Бичків», «Солотвино» та «Грушево» у шести випадках зупинили неподалік від берега Тиси 13 чоловіків, які мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон. Восьмеро із затриманих є мешканцями Харківщини, четверо – з Полтавщини, один військовозобов’язаний – з Київщини. Усі речі «плавців» були традиційно обгорнуті поліетиленом, що красномовно вказувало на наміри їх господарів долати водні перепони.

Ще одного утікача - закарпатця, зупинили прикордонники відділу «Лужанка» у ході реалізації інформації наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону. Чоловік віддав перевагу сухопутній ділянці кордону.

В усіх випадках на чоловіків склали адмінпротоколи про вчинення правопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скерували до суду, який вже невдовзі надасть правову оцінку діям чоловіків.

За вчинення вказаного правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Читайте також