Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Запоріжжі поліг солдат із села Рівненської області

Горе спіткало родину Євгенії Григорівни та Федора Івановича Бортників із села Зарічне Козинської територіальної громади.

Як повідомляють на сторінці Дубенської районної ради у мережі, 3 серпня 2023 року у боротьбі проти російського агресора в селі Мала Токмачка Запорізької області загинув їх син – Віктор Федорович Бортник – солдат, старший оператор комплексу радіоелектронної боротьби з БпЛЛ.

"Ще один Захисник України відійшов у Вічність. Нехай душа новопреставленого Воїна Віктора переселиться до Господа Бога і знайде гідну відповідь за своє життя. Він гідно виконав громадянський обов’язок, бо йшов там, де був відчай, де було складно, де були сльози і печаль. Хай стежина до могили Віктора Бортника ніколи не заросте, а пам'ять про нього буде у серцях земляків!", - пишуть на сторінці райради.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.