Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Житомирщині збитий літак ЗСУ пошкодив майже гектар лісу

На Житомирщині у березні цього року внаслідок бойових дій було збито літак ЗСУ. Техніка впала на територію Шепетівського військового лісгоспу.

Про це інформують у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Відомо, що літак збили біля села Дениші. Внаслідок падіння апарат завдав збитків лісовому масиву.

Зокрема, площа пошкодженої лісової ділянки становить 0,9 га, на цій території пошкоджено 652 дерева породи: граб, дуб, сосна, береза, липа, ялина, клен, осика, вільха.

Загальний розмір шкоди завданий лісовому господарству становить понад 3 млн гривень.

Матеріали огляду місця події та розрахунки передані до лісогосподарського підприємства, для подальшої передачі їх до правоохоронних органів та фіксації злочинів рф на території України.

Читати також

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.