Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Нардепку з Рівного висунули кандидатом у спікери Верховної Ради

Народна депутатка з Рівного Яна Зінкевич стала однією з кандидатів на посаду спікера Верховної Ради. Про це стало відомо сьогодні на засіданні Ради, після відставки Дмитра Разумкова. 

Як зазначається, її кандидатуру запропонувала партія "Європейська солідарність". Окрім Яни Зінкевич кандидатами на посаду спікера ВРУ також є Руслан Стефанчук, який був віце-спікером голови Ради, Ярослав Железняк ("Голос"), Гео Лерос (виключений із партії "Слуга народу"), Олексій Гончаренко "("ЄС"). 

Наразі нардепи пішли на перерву обговорювати кандидатів. 

Нагадаємо, за рішення про відставку Дмитра Разумкова сьогодні проголосували 284 народні депутати, рішення підтримали майже всі рівненські нардепи, окрім Яни Зінкевич, Соломія Бобровська була відсутня на засіданні. 

Яна Зінкевич народилась 1995 року у Рівному.  Починаючи з 2014 року особисто витягла та врятувала більше двох сотень поранених бійців. Заснувала та керувала медичним батальйоном «Госпітальєри», який за весь час врятував понад 2500 поранених військових та цивільних. У грудні 2015 року потрапила у ДТП на Дніпропетровщині. Внаслідок цього має пожиттєву інвалідність та пересувається на інвалідному візку.

Читати також