Народила у СІЗО двох дітей: у Рівному суд розглядав справу Літвінової, яку обвинувачують у вбивстві чоловіка

У Рівному триває слухання справи щодо вбивства перукаря Сергія Літвінова, яке сталося у 2017 році. Підозрювана у злочині Тетяна Літвінова, перебуваючи у СІЗО, народила двох дітей. Наразі найменшій дівчинці майже 3 роки.

Про це повідомдяє Рівне 1.

Літвінова просить суд відпустити її під домашній арешт.

Нагадаємо, жінку обвинувачують у тому, що вона зарізала свого чоловіка, перукаря Сергія Літвінова. Після цього кинула своїх малолітніх дітей і втекла до ЄгиптуЗвідти її невдовзі екстрадували й відтоді вона перебуває в СІЗО.

Відомо, що жінка завагітніла перебуваючи у слідчому ізоляторі без права на побачення. А уже в жовтні 2019 року Тетяна Літвінова народила дівчинку, свою четверту дитину. На сьогодні дочка уже підросла і по закону жінка має вирішити, яка доля її дитини. Чи вона передає її на виховання своїм родичам чи віддає у дитячий будинок. Адже по законодавству в СІЗО разом із собою можна утримувати дітей лише до трьох років.

Додамо, що на момент вбивства в обвинуваченої уже було двоє дітей півтора та трирічного віку. Наразі вони перебувають в сім'ї знайомих. Кількома місяцями після злочину, Літвінова народила хлопчика. Зараз його виховує бабуся. Адвокатка Літвінової вкотре просить суд відпустити її підзахисну під цілодобовий домашній арешт.

Однак, на думку прокурора це не аргумент аби обвинувачену у вбивстві власного чоловіка, відпускати додому.

Попри те, що адвокатка Тетяни Літвінової запевняла суд, що її підзахисна хоче поставити крапку у цій справі і свою вину визнає, їхнє клопотання суд не підтримав.

Тож перебуватиме в СІЗО Тетяна Літвінова щонайменше до 19 листопада. Загалом за вчинений злочин їй загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. До слова, п'ять з половиною років вона перебуває у СІЗО. 

Читайте також