Рівне Медіа

Настоятелю храму на Рівненщині кинули на подвір'я пляшку із горючою сумішшю

Фото - Рівне. Голос Церкви

Першочергові слідчі дії та розшукові заходи проводять поліцейські Костопільського відділу за фактом вчинення хуліганських дій на території господарства 57-річного жителя села Маща, настоятеля місцевого храму, повідомили у поліції.

Четвертого січня о 07:13 до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Центральна села Маща невідома особа близько першої ночі кинула суміш під будинок. 

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що невідома особа з хуліганських мотивів кинула скляну ємність із речовиною із характерним запахом паливно-мастильних матеріалів, яка  розлилася на подвір’я домогосподарства. Загоряння не сталося.

Із місця події вилучено уламки ємності із залишками рідини, схожої на відпрацьоване моторне масло, та клаптик паперу попередньо від петарди. 

Усі обставини події поліцейські з’ясовують у рамках досудового розслідування за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Видання "Рівне. Голос Церкви" зазначає, що місяць тому на двір Ільницьких вже кидали пляшку з горючою сумішшю, зловмисники досі не знайдені, хоча місце події оглядали навіть представники кінологічної служби .

Читати також