Нацгвардійці у Рівному отримали два дрони від української громади Іспанії

Одна із частин Нацгвардії у Рівному отримала 2 дрони від української спільноти у Іспанії.

Про це повідомляють у пресслужбі Національної гвардії.

Збір коштів організувала сім’я нацгвардійця Василя, котрий пів року тому залишив власну справу в Іспанії, щоб приїхати і боронити Україну. Спільними зусиллями місцевої діаспори, а також українців, котрі приїхали після початку нападу, громаді вдалось придбати 2 дрони й організувати збір коштів на тепловізор.

Як розповідає дружина гвардійця Анна, сьогодні українці по всьому світу й усіма силами намагаються наблизити нашу перемогу:

«Мені дуже хотілось бути корисною, тому я відкрила збір коштів як серед українців, які давно мешкають тут, так і серед людей, котрі нещодавно приїхали. На мою ініціативу одразу відгукнулась українка Олена, яка подарувала власний дрон хлопцям, тому я вирішила організувати ще один збір вже на тепловізор».

Також до волонтерської ініціативи долучились і племінники Василя – Ірина та Сергій. Завдяки їм хлопці отримали ще один дрон.

Дрони і тепловізори – необхідні речі в умовах сучасної війни. У зоні активних бойових дій дронів багато не буває, адже ворог за ними спеціально полює.

«Велика подяка нашим волонтерам. Вже скоро «пташки» будуть нам корисними на Сході під час виконання службово-бойових завдань», – коментують військовослужбовці.

Читайте також