Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Навесні на Рівненщині планують висадити близько 3 тисяч гектарів лісу

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Цієї весни лісівники Рівненщини мають намір висадити 2957 гектарів лісу. Роботи почнуть проводити, коли середньодобова температура сягатиме +5 градусів та розтане сніг. Про це інформує Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства. 

Загалом у 2021 році хочуть висадити 4,7 тисяч гектарів лісових насаджень. Лісівники заздалегідь підготували сіянці та провели роботи з підготовки ґрунту на площі 1760 га. А з початку цього року додатково заготовили 1296 кг насіння сосни та 57 кг насіння ялини. Воно буде використане для посіву розсадників і вирощування сіянців для посадки у наступні роки.

Читати також

19.08.2022 Росіяни розширюють військову базу та аеродром біля Рівненщини

Як зазначається, росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується окупантами як командний пункт у Брестській області. З цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. Російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту. Свідки бачили, як ракети кілька разів детонували на базі після невдалого зльоту та пошкоджували російські літаки, що поверталися з місій. До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли окупанти. Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена ракетним обстрілом.