Негода на Рівненщині: знеструмленими залишаються 30 населених пунктів

Через негоду на Рівненщині досі залишаються знеструмленими 30 населених пунктів. Є знеструмлення і в Рівному та навколишніх селах. 

Про це повідомляє "Рівнеобленерго". 

Як зазначається, протягом п'ятниці вдалось відновити електроенергію у 81 населеному пунктів області. 

Залишаються знеструмленими станом на 11.00 суботи: 30 населених пунктів Рівненщини – повністю, 15 – частково - на території обслуговування Володимирецької, Дубровицької, Сарненської, Березнівської, Острозької, Рівненської районних дільниць розподільних мереж.

Є знеструмлення і у обласному центрі та у навколишніх селах. Рівнеобленерго залучило додаткові бригади для якнайшвидшого відновлення електропостачання споживачів Тинного, Вересневого, району Агропереробки, частково Боярки.

Чотири бригади залучені до пошуку місця пошкодження та відновлення електропостачання для мешканців Білої Криниці та Городища

Загалом до відновлення електропостачання залучені 27 бригад Рівнеобленерго та 36 одиниць техніки.

Затікання води, повалені дерева, що обривають електромережі та ламають опори – головні причини знеструмлень, зазначають енергетики. 

У "Рівнеобленерго" додали, що погодні умови залишаються складними, тому і ситуація є динамічною – кількістю знеструмлень може зростати.

Читайте також