Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Немає асфальту: Третяк розповів, чому не роблять повноцінних ремонтів у місті

Рівненські водії останнім часом все частіше нарікають на погані дороги в обласному центрі. Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк у прямому ефірі заявив, що він знає про проблеми зі станом дорожнього покриття у місті.

Він зазначив, що повноцінно полатати вибоїни немає можливості – не виготовляють асфальт. А нині МіськШЕУ користується холодним асфальтом і піщано-щебеневими сумішами.

«Дійсно, цьогоріч у нас аномально була велика кількість перепадів температури: то плюс, то мінус. Відповідно, асфальтове покриття руйнується, стається корозія, куди потрапляє вода, потім замерзає-розмерзає, що створює на вулично-шляховій мережі і дуже багато ямковостей. Зараз із ШЕУ працюємо на вулицях міста. Сьогодні, до прикладу, на вулиці Курчатова, Басівкутська та інші. На жаль, танення снігу і багато води не дозволять оперативно усувати ямковість, адже нераціонально використовувати ту піщано-щебеневу суміш, щоби просто засипати ямки. Зараз ми працюємо із так званим холодним асфальтом, а також із піщано-щебеневими сумішами. На жаль, жоден асфальтний завод у межах області і міста ще не працює, не виготовляється асфальт, що не має можливим нам зараз робити ремонтні роботи з повноцінним асфальтом», - зазначив Олександр Третяк.

Міський голова додав, що лише при плюсовій температурі з’явиться можливість запускати асфальтні завод, після чого і місті усуватимуть ямковість. Перелік проблемних вулиць, за словами мера, є. Також фіксують звернення щодо проблемних ділянок від мешканців.

Щодо капітального ремонту дорожнього покриття на вулицях Рівного, то Третяк додав, що на найближчій сесії повинні бути прийняті капвидатки, після чого вирішуватимуть, які вулиці міста матимуть оновлене покритя.

Читати також