Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Невдовзі у Рівному розпочнуть приймати проекти на Громадський бюджет

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Із 15 квітня в Рівному почнуть прийом проектів у рамках реалізації програми Громадського бюджету 2020. Перший етап відбуватиметься у тих же часових рамках, що й попереднього року, – розповів куратор цієї програми секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, передає видання "7 днів". 

Отже, усі активні рівняни, які мають конструктивні ідеї як змінити на краще свій двір, мікрорайон чи місто, можуть створювати відповідні проекти і подавати їх до міської ради і виконкому з 15 квітня до 29 травня.

– Єдина відмінність: у зв’язку з карантином, просимо подавати документи дистанційно, тобто в режимі онлайн, – наголосив Сергій Паладійчук. – Цей перший етап досить тривалий, тому ми не змінювали дат, сподіваємося, що до його завершення, обмежувальні заходи закінчаться. Далі буде наступний етап – координування авторів із виконавчими органами, попередній відбір проектів. Враховуючи, що процедура розрахована фактично на півроку, сподіваємося, що після того як Рівне вийде з карантину, потрібно буде швидко відновлювати життя тож одразу візьмемося за Громадський бюджет. Якщо ж карантин буде продовжений, не виключено, що продовжимо термін подання проектів.

Читати також