Неякісний алкоголь у Рівному?: куди треба повідомити?

Є підозри щодо якості алкогольних напоїв? Тоді телефонуйте до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області.

Як повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області, на даний час по всій території України підрозділами податкової міліції ДФС України проводяться оперативно-профілактичні заходи в рамках операції «Акциз-2017». Метою даної операції є протидія незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку до бюджету.

Вжитими заходами працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області протягом 2017 року з незаконного обігу вилучено 873,1 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 17,4 млн. грн., 2,5 тис. дал. незаконного виготовленої лікеро-горілчаної продукції на суму 3,3 млн. грн., а також 2,7 тис. дал спирту вартістю понад 5,7 млн. грн., припинено діяльність 4 підпільних цехів по виготовленню лікеро-горілчаної продукції.

Кримінальним кодексом України за вчинення правопорушень у сфері підакцизних товарів передбачено відповідальність:

- статтею 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» від позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років з конфіскацією майна;

- статтею 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та карається штрафом від однієї тисячі до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Окрім того, за даною статтею передбачено відповідальність за виготовлення з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров`я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків - позбавлення волі на строк від п`яти до десяти років.

До слова, у 2017 році судами винесено 5 вироків по кримінальним провадженням, що розслідувалися слідчими податкової міліції області за вказаним напрямком роботи. Відповідно до винесених вироків особами, які здійснювали незаконну діяльність з виготовлення та обігу ЛГВ, понесено покарання у вигляді від накладання штрафів в розмірі 18,7 тис. грн. до позбавлення волі. Проведення оперативно-профілактичних заходів по даному напрямку роботи продовжуватиметься і в 2018 році.

Тож, якщо у Вас є підозри щодо якості алкогольних напоїв та тютюнових виробів, автентичності марок акцизного податку на них, а також стала відома інформація про незаконну діяльність на ринку нафтопродуктів, протизаконне ввезення на територію України, транспортних засобів телефонуйте та повідомляйте про це за номером чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 0362-692-588.

 

Читайте також