Рівне Медіа

Неймовірні трюки та фантастичні спецефекти: після карантину на рівнян чекає магічне шоу від найкращого ілюзіоніста країни

Після закінчення карантину восени на рівнян чекатиме масштабне ілюзіонне шоу «Століття Магії» від найкращого українського ілюзіоніста Романа Бондарчука в рамках його всеукраїнського туру.

Це буде краще зі світу ілюзій і фокусів за останні 100 років. У програмі зібрані найбільш вражаючі фокуси і віртуозні трюки століття. Спритність майстра ілюзій, сучасна інтерпретація і фантастичні спецефекти змусять повірити в диво навіть завзятих скептиків.

«Століття Магії» – одне з найуспішніших шоу в історії українських ілюзій. Прем'єра з приголомшливим успіхом відбулася на одному з головних майданчиків країни ще в 2018 році і з тих пір підкорила глядачів європейських і азіатських країн. Нарешті, цієї осені.

Так, вже 4 жовтня о 19 годині в МПК "Тескстильник" у Рівному Роман Бондарчук запрошує усіх рівнян на свій виступ.

- Жанр ілюзій не стоїть на місці, він крокує в ногу з часом. Тільки за останні 100 років він оновлювався не раз. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі, а самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці до польоту людини над глядацьким залом. У кожен момент часу була своя зірка – починаючи від Гаррі Гудіні, закінчуючи Девідом Коперфілдом. На сцені ми покажемо, як змінювався світ магії та ілюзій в різні часи, – розповідає Роман.

Режисер-постановник шоу Світлана Митрофанова кожен з номерів присвятила окремому періоду в історії магії, важливій особистості або піджанру. У програмі шоу «Століття Магії»: небезпечні для життя трюки, фантастичні зникнення людей, несподівані перевтілення, читання думок, романтичні міражі, номери з левітацією предметів, віртуозні фокуси з вогнем і багато іншого. І все це з використанням сучасних технологій і чудового світлового шоу.

ROMAN BONDARCHUK – справжній віртуоз на сцені, якого знають і люблять далеко за межами України. Його шоу з технологічними трюками, ментальними експериментами, яскравими світловими постановками збирають повні зали у Франції, Італії, ОАЕ, Нідерландах і багатьох інших країнах. Героями його номерів ставали Потап і Настя, Оля Полякова, OLEYNIK, Олена Шоптенко, Андрій Бедняков, Тамерлан і Альона і навіть арабський шейх. Роман став єдиним ілюзіоністом, якого компанія Ferrari обрала для співпраці в рамках свого ексклюзивного шоу «The Winter of Magic» в Абу-Дабі. Крім того,

ROMAN BONDARCHUK – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, консультант шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ, автор і ведучий телепрограми «Ілюзія сучасності» на «К1», вів програму «Аферисти» на Новому Каналі. Він єдиний ілюзіоніст в Україні, який виконує трюки зі зникненням великих предметів, таких як екскаватор на стадіоні Олімпійський.

Подейкують, що ROMAN BONDARCHUK вміє читати думки, а його ментальні експерименти геть стирають межу між реальністю і уявою.

Шоу «Століття Магії» розраховане для всієї родини і підходить для дітей від 5 років. Щоб зануритися в світ найзагадковішого з усіх мистецтв і побачити всі найкращі його досягнення, досить лише купити квиток на шоу «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUK.

 

Читати також