Рівне Медіа

Нічого не вчить: у Рівному суд оштрафував чоловіка за роботу на одній з нелегальних АЗС, а вже за кілька годин його впіймали за роботою на іншій

У п'ятницю, 25 жовтня, відбулося судове засідання, під час якого суд виніс рішення за двома протоколами відносно працівника однієї із «тіньових» АЗС у Рівному, об’єднавши їх та присудивши 17 тисяч гривень штрафу із конфіскацією майна. Загалом на цій «АЗС» адмінпротоколи поліцейські складають уже вчетверте.

Порушника, якого суд нині ж оштрафував, вже за кілька годин помітили за незаконною діяльністю вже на іншій нелегальній АЗС - на вулиці Київській у Рівному. За цим фактом складено два адміністративні протоколи за ст. 164 та ст. 186 КУпАП.

Всього судами розглянуто 16 адміністративних протоколів. Стягнення у виді штрафів накладено на загальну суму 104 340 гривень.

Відповідно до законодавства державні виконавці виконуватимуть постанови про конфіскацію майна, а у випадку несплати правопорушниками штрафу у встановлені терміни - вирішуватимуть питання про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення його у примусовому порядку у подвійному розмірі.

Із початку вересня за результатами проведених заходів і перевірок створеною в ГУНП мобільною групою складено 36 адміністративних протоколів. До Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події внесено інформацію за 70 фактами, а за п’ятьма — до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Загалом під час перевірок виявлених нелегальних АЗС працівниками поліції було припинено діяльність 28 об’єктів, решта зупинили господарювання самостійно після здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої за запобігання порушенням вимог чинного законодавства. Власники 15 таких об’єктів самостійно їх демонтували.

Крім цього, інформація про діяльність 18 АЗС не знайшла свого підтвердження.

Загалом на території Рівненської області припинено діяльність 136 нелегальних об’єктів із збуту нафтопродуктів.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Читати також