Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нікому не потрібна: в Україні фермери знищують урожай черешні

У столиці вирощування черешні - Мелітополі - фермери власноруч знищують урожай. Спочатку ціни на цю смачну літню ягоду били всі рекорди, а тепер фермери не можуть продати товар.

Відео з плантації виклав голова Запорізької обласної організації Аграрного союзу України Анатолий Тиховод.

"Ніхто навіть не торгується ... справа не в ціні навіть, просто ніхто не купує, ринки перенасичені, купівельна спроможність громадян України дуже низька, переробка працює на концентратах ...Що робити фермерам ???? Дерева треба звільняти від урожаю, щоб наступного року розраховувати на урожай, який теж може виявитися нікому не потрібен", - пише автор відео.

Відео можна переглянути тут.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.