![Фото - ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2020/04/chi-mozhna-vdruhe-infikuvatis-koronavirusom20200325_7965.jpg)
Станом на ранок сьогодні, 8 квітня, на Рівненщині одразу у 41 мешканця підозрюють коронавірус. Про це інформує Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА.
Кожну з цих підозр впродовж дня досліджуватимуть лабораторно за допомогою ПЛР-тестів, зокрема 19 - у Рівненському обласному лабораторному центрі та 22 - в Рівненському обласному Центрі громадського здоров'я.
Результати тестувань будуть відомі увечері.
Нагадаємо, що зараз на Рівненщині вже зафіксовано 51 хворий на коронавірус, з них 7 виявили впродовж минулої доби. Шестеро інфікованих померло, троє - вже одужало, ще двоє чекають на виписку завтра.