![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052913558363.jpg)
Ветеран із Рівного Олександр Будько, який став новим "Холостяком" зізнався, чи вважає проект сексистським.
Як зазначається, незважаючи на те, що деякі глядачі впевнені в сексизмі проєкту "Холостяк", Олександр не вважає, що шоу когось дискримінує. За словами військового, дівчата йдуть туди свідомо, та їх ніхто не змушує продовжувати брати участь.
Жінка може в будь-який момент припинити свою участь у "Холостяку" та відмовитись від троянди. І ще ж у нас є шоу "Холостячка", яке мусило б теж мати приставку "сексистське". Це врівноважує шанси одних і інших, тому я б не назвав це шоу сексистським, – поділився Терен.
Водночас ветеран війни радий, що дівчатам заздалегідь повідомили ім'я нового "Холостяка". Таким чином, Олександр сподівається, що учасниці знатимуть, куди вони йдуть і за кого боротимуться в шоу.
Я щиро сподіваюсь, що дівчата, які вже подають свої анкети, знають, куди вони йдуть, мою життєву позицію. Вони бачать, як я себе транслюю, вони будуть йти на мене чи до мене точніше, як до людини, з якою, напевно, вони б хотіли зв'язати своє життя, – зізнався військовий.
Читайте також: Ветеран із Рівного розповів, як йому запропонували стати новим "Холостяком"
За мателіами 24tv.ua