Очільника Мінагро родом із Рівненщини залишили з підозрою в розтраті більше 62 млн грн

Очільнику Мінагрополітики Тарасу Висоцькому залишили підозру у розтраті 62,5 млн грн. 

Як зазначається, таке рішення прийняла апеляційна палата ВАКС. 

Перед цим захисник урядовця вже намагався скасувати підозру, проте антикорупційний суд відмовив йому у цьому, тож захисник підозрюваного подав скаргу на це рішення. 

«Апеляційну скаргу захисника підозрюваного (Тараса Висоцького – ред.) залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 2 травня 2024 року залишити без змін. Ухвала є остаточною, набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає», – йдеться в рішенні.

Як відомо, суд застосував до Висоцького запобіжний захід у вигляді застави з обов'язками, а саме: прибувати на першу вимогу; не відлучатись за межі Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру першому заступнику міністра агрополітики Тарасу Висоцькому. Його підозрюють у причетності до розтрати 62,5 млн грн під час двох закупівель макаронів у вигляді гуманітарної допомоги. 

Як відомо, сам Висоцький - уродженець села Кунин, що на Рівненщині. 

14 травня він став в.о. міністра агрополітики. 

 

За матеріалами Слово і діло

Читайте також