Рівне Медіа

Одним із пріоритетних напрямів діяльності нової податкової служби Рівненщини є легалізація праці

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, питання легалізації заробітної плати, боротьба з прихованою зайнятістю населення, на сьогодні є одним із основних напрямків роботи органів ДПС, та знаходиться на особливому контролі .

Головним управлінням ДПС у Рівненській області протягом січня – листопада 2019 р. встановлено 114 випадків порушень підприємствами та фізичними особами – підприємцями виплати заробітної плати (або інших доходів) громадянам з порушенням діючого податкового законодавства. За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 47,9  млн. грн. ПДФО, 2 ,8 млн. грн. військового збору та 11,9 млн. грн. єдиного внеску.

Також, протягом січня - листопада 2019 р., за результатами здійснених ГУ ДПС у Рівненській області перевірок виявлено використання праці 45 найманих працівників без належного

«Тема легалізації доході завжди має місце на кожній зустрічі чи семінарі. Адже йдеться про декларування праці та прозору виплату зарплати, відрахування з якої у вигляді податку з доходів фізичних осіб надходять до бюджету, насамперед місцевих громад», - підкреслив виконувач обов‘язків начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Читати також