Офіцерка з Волині захищає рідну землю біля кордону з Білоруссю, а її чоловік служить на іншому боці фронту

Ірина на псевдо «Незламна» — заступник командира одного з підрозділів Сил територіальної оборони Збройних Сил України, що виконує завдання із захисту держави на одному з напрямків уздовж білоруського кордону.

Вона виросла в невеличкому містечку на Волині, у дитинстві часто бачила військових та захоплювалася цими сильними й мужніми людьми, що присвятили життя захисту своєї Батьківщини.

З 2014 року багато родичів та друзів Ірини прийшли до війська, щоб особисто взяти участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Здобуваючи в цей час вищу освіту, студентка як волонтер готувала їжу, плела маскувальні сітки, сортувала передачі та надсилала землякам на фронт. Коли ж закінчила виш, отримала звання офіцера запасу — її час настав. Наступного ж дня після широкомасштабного вторгнення росії в Україну прийшла до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, аби якнайшвидше зайняти своє місце у військовому строю.

Вона завжди там, де її підлеглі. За пів року служби військова добре засвоїла, що таке автомат та кулемет. І знає, де найбільш уразливі місця російських танків, бронетранспортерів та бойових машин піхоти.

 

Читайте також