![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081012448386.jpg)
Майже півтори стоні лісівників з Рівненської області наразі захищають рідну землю на фронті.
Про це повідомили у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Один з працівників Рафалівського лісового господарства Віктор Іщик розповідає, що у його роті 99,9% бійців — лісівники, єгері, мисливці, спортсмени-туристи та стрільці з різних куточків країни.
«Вдома ми охороняли рідні ліси, «полювали» на браконьєрів, «чорних лісорубів», запобігали незаконним вирубкам, промислам. А тепер стали вправними мисливцями вже на російську нечисть. Успішно полюємо на окупантів та їхні танки, бронетранспортери, літаки, гвинтокрили», - ділиться він.
"А ще наші земляки стали вправними військовими пожежниками. Адже займань після обстрілів буває дуже багато. Палають і ліси, і лісопосадки. То ж борються в одній руці з автоматом, а в іншій – із пожежним рукавом", - повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
![](/media/img/650/2022/08/202208106671.jpg)