Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Олександр Данильчук став головою Комісії УАРОР з питань транскордонного співробітництва

Олександр Данильчук очолив Комісію УАРОР з питань транскордонного співробітництва

Голову обласної ради Олександра Данильчука призначено головою постійної Комісії з питань транскордонного співробітництва Української Асоціації районних та обласних рад. 4 лютого 2019 року відповідне рішення було прийнято Правлінням УАРОР.

Крім того, на запрошення Міністерства закордонних Справ України щодо створення українсько-білоруської Робочої групи з питань міжрегіонального і транскордонного співробітництва УАРОР делегувала Олександра Данильчука до складу цієї робочої групи.

Окрім голови обласної ради, до її складу також планують включити голову Сарненської районної ради Руслана Серпенінова. Заплановано, що українську сторону в цій робочій групі представлятимуть, зокрема, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Тарас Токарський, по одному представнику від обласних державних адміністрацій та органів міської влади України, по представнику МЗС України, Посольства України в Республіці Білорусь, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України.

Перше - організаційне - засідання Робочої групи відбудеться в Житомирі наприкінці лютого. На ньому обговорять можливості започаткування та реалізації спільних українсько-білоруських проектів з розвитку територій. Також йтиметься про підготовку до проведення Другого форуму регіонів України та Білорусі, який має відбутися в Житомирі у другому півріччі цього року. Нагадаємо, що Перший форум відбувся у Гомелі 25-26 жовтня 2018 року. Тоді було підписано меморандум про міжрегіональне співробітництво між Рівненською ОДА та Брестський облвиконкомом.

Читати також

25.09.2023 "Українські клуби звернуться до УЄФА через платежі солідарності, які мали надійти росіянам", - Надєїн

"Ми плануємо звернутися до УЄФА, щоб українські клуби отримали платежі солідарності за минулий і цей рік, які мали надійти росіянам. Це приблизно 10 мільйонів євро. Україна постраждала від війни, нам потрібно відновлювати інфраструктуру, у нас багато дітей-переселенців. Під час війни у нас будуються академії та футбольні поля, тому нам необхідна підтримка Європи. Мені здається, що за ці півтора роки війни підтримка від ФІФА та УЄФА була недостатньою. Фактично її не було, була лише підтримка деяких клубних асоціацій. Футбольні органи мають виявити солідарність з Україною, де у важкий час проводиться чемпіонат на всіх рівнях. Ці гроші точно не будуть зайвими для українського футболу", - зазначив Надєїн.