![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041010208743.png)
У Рівному перша леді України Олена Зеленська ознайомилася з роботою Центру життєстійкості.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.
Як відомо, у таких центрах українці мають змогу відновити втрачені документи, проконсультуватися щодо програм підтримки для ветеранів і членів їхніх сімей, дізнатися про можливості працевлаштування чи відкриття власного бізнесу, поспілкуватися з юристами.
Діти й дорослі тут отримують допомогу психологів і можуть навчитися навичок самодопомоги.
В Україні діє вже 24 центри життєстійкості в 13 регіонах. Відповідна державна програма затверджена Кабінетом Міністрів і є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
«Життєстійкість визначається як уміння бути ментально стабільним і продуктивним навіть у стресових ситуаціях. Щодня наша життєстійкість проходить випробування, але в наших силах – розвивати й підтримувати її», – наголосила перша леді.
Як розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, цей центр лише в березні надав соціальні послуги більш як двом тисячам людей, упродовж місяця там відбулося 18 різноманітних навчань.
Центр життєстійкості функціює на базі Простору інтеграції за адресою: Рівне, Словацького, 3а.
![](/media/img/650/2024/04/202404103258.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404104366.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404107372.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404105670.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404109412.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404104610.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404104702.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404101454.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404107143.png)