Організатору наркотрафіку до виправного центру на Рівненщині присудили 7 років колонії

На Рівненщині засудили організатора наркотрафіку до Городоцького виправного центру. 

Про це повідомляють у пресслужбі поліції області. 

Нагадаємо, 4 квітня 2022 року поліцейські Рівненщини у взаємодії із працівниками виправного центру за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили діяльність злочинної групи, до складу якої входило семеро осіб.

Причетними до наркобізнесу виявилися четверо засуджених, а також житель Києва та двоє рівнян, які перебували на волі.

Організував і налагодив наркотрафік один із утриманців виправного центру, що відбуває покарання за вчинення майнових злочинів. Він робив замовлення киянину, той у столиці купував наркотичні засоби та сильнодіючі лікарські препарати і надсилав їх через одну із служб доставки у Рівне.

«Посилки» отримували двоє жителів обласного центру, які на таксі доставляли їх безпосередньо до території центру, а там залишали в обумовленому місці.

«Товар» забирали засуджені, а потому організатор розподіляв його серед утриманців виправного центру.

Слідчі зібрали достатньо доказів та скерували кримінальне провадження до суду.

Днями суддя Рівненського районного виніс вирок організатору каналу постачання наркотиків й присудив 7 років і 2 місяці позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Засуджений пояснив, що під час відбування покарання він звертався щодо отримання лікування препаратами замісної підтримувальної терапії. Однак, оскільки йому було відмовлено, вирішив отримувати наркотики у незаконний спосіб. У скоєному щиро розкаявся.

Вирок іще не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Читайте також