ОСББ Рівненщини можуть отримати гранти на встановлення сонячних панелей і теплових насосів: умови

ОСББ Рівненщини можуть отримати гранти на сонячні електростанції та теплові насоси. Фонд енергоефективності розпочинає програму "ГрінДІМ".

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Це можливість отримати грант на встановлення альтернативних джерел енергії, зокрема, сонячних електростанцій і теплових насосів в ОСББ і житлово-будівельні кооперативи.

За Програмою Фонд енергоефективності надаватиме фінансування на часткове відшкодування вартості:

  • обладнання та матеріалів: теплові насоси – джерело теплової енергії, зокрема, ґрунт, вода або повітря (для потреб опалення та гарячого водопостачання); сонячні електростанції (СЕС) відповідно до технічних вимог;
  • сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проєкту.

За умовами програми Фонд надаватиме фінансування її учасникам у формі гранту на безоплатній і безповоротній основі. Сума гранту – 70 % вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням Заявки № 1 та після реалізації Проєкту.

Грант включає часткову компенсацію вартості основного обладнання, додаткових необхідних матеріалів та сертифікації енергетичної ефективності. На встановлення СЕС учасники Програми можуть отримати 1 млн грн, а на встановлення теплових насосів – 2 млн гривень. Грант на компенсацію витрат за послуги сертифікації енергетичної ефективності будинку – до 15 тис. грн.

Додатково встановлені граничні суми грантів на одиницю потужності обладнання.

Детально ознайомитися з умовами програми можна на сайті Фонду енергоефективності за покликанням.

Читайте також