Оздоровлення, лук і футбол: на що на Рівненщині витратять понад півмільйона гривень?

http://www.rv.gov.ua

Такі ініціативи Рівненської ОДА підтримали депутати обласної ради. Так, 150 тисяч гривень передбачили на оздоровлення 20 дітей з міста Попасне Луганської області, які прибудуть наприкінці жовтня та відпочиватимуть у таборі «Електронік».  

«До нас надійшов лист з Попаснянської РДА Луганської області із проханням оздоровлення їхніх школярів. Підтримати їхню пропозицію – це надважлива справа. Адже допомога східним областям є пріоритетом державної політики. І Рівненщина неодноразово підтверджувала своїми діями, що Захід і Схід – разом. Зокрема, відповідно до Меморандуму про співпрацю, ми вже 2 роки плідно допомагаємо нашому партнеру зі Сходу. І за це вдячний усім людям, які долучаються до цього. Це і відбудова інфраструктури, і тонни гуманітарної допомоги, організація відпочинку та оздоровлення дітей», - прокоментував голова ОДА Олексій Муляренко.

Окрім того, за 100 тисяч гривень з обласного бюджету придбають спортивний інвентар для відділення стрільби з лука обласної школи вищої спортивної майстерності. Закуплять лук, стріли та щити для тренувань.

«Саме у відділенні, що є в Березному, сьогодні тренується наш Андрій Усач. Це колишній боєць АТО – один з тих, хто не опустив руки після випробувань війни, навіть після ампутації кінцівки повернувся до життя і почав роботу над собою заново. Всього за рік опанував стрільбу з лука і тепер в цьому виді спорту буде представляти Україну та нашу область на "Іграх Нескорених" в Австралії. Саме тому ми подали на розгляд депутатів пропозицію стосовно закупівлі обладнання», - зазначив Олексій Муляренко.

Також під час сесії обласної ради перерозподілили 180 тисяч гривень на користь футболу. З них 90 тисяч підуть на закінчення футбольного сезону командам Рівненської області. Вони брали участь у чемпіонаті України з футболу серед учасників бойових дій, учасників війни-волонтерів АТО, ветеранів та інвалідів війни.

А ще 90 тисяч гривень спрямують на проведення дитячої футбольної ліги, спортивних заходів з футболу серед молоді, а також чемпіонату області з міні-футболу серед дорослих та юнаків.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА