![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040618294168.jpeg)
На Сарненщині вночі сталась аварія, внаслідок якої загинули двоє людей - бабуся та онук. Першими на місце прибули патрульні, які виявили ознаки життя у пасажирки авто. Вони оперативно надали домедичну допомогу громадянці.
Сьогодні вночі, близько 2-ї години, до патрульних звернувся чоловік та повідомив, що на автомобільній дорозі, неподалік Клесова, сталася ДТП з травмованими.
Патрульні Тарас Ражик і Микола Лесковець були неподалік, тож обстежили місце, на яке вказав заявник, та виявили автомобіль, який в?їхав у відбійник.
У транспортному засобі перебувало троє громадян: двоє з них були без ознак життя. У пасажирки, яка була затиснута на задньому сидінні, інспектори виявили сильну кровотечу.
Один з патрульних одразу наклав на ліву руку потерпілої турнікет, а його колега у цей час вже телефонував до медиків.
Громадянку шпиталізували до однієї з міських лікарень. Наразі за її життя борються лікарі.
На місце прибула слідчо-оперативна група для з’ясування всіх обставин події.