Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Патрульні поліцейські Рівненщини зможуть поїхати на стажування в Австралію (ФОТО)

https://rv.npu.gov.ua

Програма включає в себе управління розслідуваннями тяжких злочинів. Про це сьогодні, 24 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков домовився під час візиту до коледжу Федеральної поліції Австралії.

«В українській поліції 140 тисяч працівників. Наші ключові партнери у напрямку їх професійної підготовки  – США, Канада та ЄС. Досвід Австралії у підготовці поліцейських кадрів, особливо у напрямку розслідування тяжких злочинів – буде цінним для українських правоохоронців», - повідомив Арсен Аваков.

Коледж австралійської федеральної поліції знаходиться у місті Канберра. В ньому проводять повну підготовку поліцейських кадрів – від рекрутів до старших офіцерів. Базовий рівень підготовки триває шість місяців. Подальша тривалість навчання варіюється в залежності від обраної кваліфікації.

«Головний принцип роботи Коледжу – навчання людей та передача практичних навичок. При цьому, важливим є культурний розвиток поліцейських. Після випуску курсантів наші працівники продовжують спостерігати за випускниками через їх безпосередніх координаторів на місцях роботи», - сказала керівник Департаменту навчання та розвитку Федеральної поліції Австралії Кайлі Фловер.

За її словами, у австралійської поліції також є міжнародний навчальний центр у Джакарті (Індонезія). Центр забезпечує програмну підготовку для всіх міжнародних партнерів.

Міністр внутрішніх справ запросив представників поліцейського коледжу Австралії відвідати Академію патрульної поліції в Україні та посприяти у підготовці спеціалізованих навчальних програм.

Нагадаємо, МВС України та Австралії спільно протидіятимуть транскордонним кіберзагрозам.

Повідомляє Департамент комунікації МВС України

Читати також