Патрульні зафіксували декілька випадків незаконного перевезення деревини на Рівненщині

Декілька випадків незаконного перевезення деревини зафіксували патрульні лише за денну зміну 24 листопада.

Відтак, в суботу, на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, сарненські патрульні зупинили транспортний засіб Т25А. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили, що 26-річний водій перевозить деревину породи береза, без відповідних документів.

Також, в м.Сарни на вулиці Ковельській, поліцейські зупинили транспортний засіб Renault. При перевірці патрульні встановили, що водій, який перевозить дуб, не мав жодних документів на свій вантаж, а також не міг пояснити історію його походження.

Патрулюючи на автодорозі Н-22 напрямок Зоря-Цумань, патрульні зупинили автомобіль ЗИЛ у зв’язку з технічною несправністю, а саме не горів задній лівий габарит. Під час поверхневої перевірки транспортного засобу згідно ст.34 Закону України "Про Національну поліцію" поліцейські виявили, що 50-річний водій перевозить колодки дуба та граба, без відповідних дозвільних документів.

Оскільки, за це правопорушення передбачено кримінальну відповідальність, інспектори здійснили охорону місця події та викликали слідчих для з'ясування подальших обставин.

Якщо вам відомі факти про незаконну вирубку чи перевезення деревини, повідомляйте про це на спецлінію 102. Не будьте байдужими!

Патрульна поліція Рівненської області

Читайте також