Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Патрульний з Харкова збував у Рівному засекречену інформацію

фото ілюстративне

У м. Рівному викрито працівника патрульної поліції з м.Харкова, який незаконно збував за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури працівниками Поліського управління кіберполіції ДКП Національної поліції України та Рівненського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції в Харківській області, який, використовуючи своє службове становище, незаконно збував за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом.

В ході досудового розслідування здобуто беззаперечні докази того, що поліцейський, маючи доступ до інформації з обмеженим доступом, яка оброблялась та зберігалась на автоматизованих системах МВС України, незаконно збував її стороннім особам за грошову винагороду, що призводило до її витоку.

Дане кримінальне правопорушення виявлено завдяки пильності рівненських правоохоронців під час моніторингу мережі Інтернет на спеціалізованих форумах у м. Рівне, на яких було розміщено пропозицію особи збувати за матеріальну винагороду відомості, що перебувають у володінні та розпорядженні органів державної влади.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт стосовно працівника поліції за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, що передбачені ч.2 ст.362, ч.3 ст.362, ч.1 ст.368 КК України (несанкціоноване копіювання інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, що призвело до її витоку, вчинене особою, яка має право доступу до такої інформації, та одержання  службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданого їй службового становища) скеровано для розгляду по суті до Рівненського міського суду.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Читати також