![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052622286696.png)
Спортсмен із Рівного Богдан Гольонко переміг на чемпіонаті України WPA з пауерліфтингу.
Про це повідомляє секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.
- Наш Богдан показав у Луцьку просто неймовірні результати: він встановив рекорд світу серед професіоналів, показав найвищий результат серед всіх учасників усіх вагових категорій. А також вшосте став чемпіоном України.
Богдан каже, що вдячний усій команді «Рівне Разом» та керівництву міста за підтримку, а ми ж, найбільше дякуємо йому за те, які блискучі результати він показав та прославив наше Рівне на весь світ! - зазначив Віктор Шакирзян.