Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Перелік пільг для рівненських воїнів АТО може збільшитися

http://www.rv.gov.ua

Рівненщина гідно шанує своїх захисників. На найближчу сесію обласної ради, а це 16 березня, Рівненська ОДА виносить на голосування зміни до Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Проектом передбачено, зокрема, пільгове забезпечення добровольців. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Муляренко.

«У 2017 році ми ініціювали надання статусу учасників бойових дій бійцям добровольчих батальйонів. Нас підтримала обласна рада. З початку дії Комісії такий статус надали для 54-х бійців, серед яких троє жінок. Усі добровольці отримали відповідні посвідчення. Це захисники з усіх куточків Рівненщини. Вже на найближчу сесію 16 березня на розгляд депутатів ми пропонуємо зміни до Програми, де для добровольців передбачена часткова компенсація за послуги ЖКГ за рахунок місцевих бюджетів, право на пільговий проїзд та можливість лікування у Клеванському госпіталі», - прокоментував Олексій Муляренко.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.