![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022062312017821.jpg)
На Рівненщині в інтернатні установи, де перебувають переселенці, ТОВ "Радивилівмолоко" передало 3000 кілограмів твердого сиру і 700 кілограмів вершкового масла.
Як повідомляють у Рівненській міській раді, таким чином підприємство і селяни, які здають молоко, хотіли допомогти людям, які постраждали від війни.
Продукцію на загальну вартість у 600 тисяч гривень передали у 10 закладів соцзахисту, де опікуються людьми похилого віку, особами з інвалідністю та тими, хто опинився в складних життєвих обставинах внаслідок агресії російської федерації. На сьогодні у цих закладах проживає 1704 підопічні, у тому числі 600 внутрішньо переміщених осіб.
![](/media/img/650/2022/06/202206233598.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206233262.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206232300.jpg)