Перший матч "Вереса" на оновленому "Авангарді" завершився результативною нічиєю

Дебютний матч рівненського "Вереса" на оновленому стадіоні "Авангард" у Рівному завершився результативною нічиєю проти львівського "Руху".

Матч 5-го туру Прем'єр-ліги став першою офіційною грою на домашньому стадіоні рівнян за останні понад 5 років.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 9-ій хвилині. Віталій Дахновський прийняв у штрафному майданчику та з розвороту поцілив у кут воріт Паньківа.

"Рухівці" зрівняли рахунок вже на 26-ій хвилині. Удар Климчука паривував Когут та на добивання встиг бразилець Таллес.

Вперед рівнян вивів Дмитро Кльоц на 31-ій хвилині.

Вже у дебюті другого тайму Дідик зрівняв рахунок, вистрбнувши вище за всіх при подачі зі штрафного.

Таким чином перший матч "Вереса" на оновленому "Авангарді" завершився бойовою нічиєю 2:2.

Наступний домашній матч рівняни проведуть проти харківського "Металіста", 7 жовтня.