![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/05/pershiy-zastupnik-holovi-rivnenskoi-oda-podolin-od20200502_2245.jpg)
Сьогодні перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін повідомив, що він одужав від коронавірусної інфекції. Він написав, що ПЛР-тести двічі показали негативний результат щодо COVID-19.
"Нині почуваюся добре, немає й сліду від нездужання. З власного прикладу хочу закликати усіх: бережіть себе, не порушуйте правил карантину, не ризикуйте! І пандемія мине, звичний ритм життя відновиться й усе буде добре", - додав Подолін.
Нагадаємо, COVID-19 у Сергія Подоліна виявили 16 квітня. До цього часу він був на лікарняному.