![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082514598687.jpeg)
У Рівному судитимуть 16-річного хлопця за завдання тяжких тілесних ушкоджень 30-річному чоловікові.
Про це інформують у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Наразі юнак перебуває у ізоляторі тимчасового тримання.
Відомо, що 27 серпня на проспекті Генерала Безручка сталася бійка.
Поліцейські на місці події встановили, що попри комендантську годину дві різних компанії орієнтовно із семи осіб відпочивали у дворі житлових будинків. Між ними згодом виник словесний конфлікт, а потому бійка, під час якого неповнолітній завдав удар клинком розкладного ножа 30-річному рівнянину.
Потерпілого госпіталізували до лікарні, де у нього діагностували проникаюче ножове поранення черевної стінки. Після проведеного оперативного втручання його життю нічого не загрожує. Крім того, до медзакладу доставили ще одного 30-річного жителя обласного центру, якого після надання допомоги відпустили.
Зі слів неповнолітнього, потерпілий накинувся на нього першим. Усі обставини події та скоєного злочину встановлюють слідчі Рівненського РУП у рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 1 статті 121 КК України. За результатами огляду на стан сп’яніння 16-річний хлопець був тверезий.
Слідчі Рівненського районного управління поліції закінчили досудове розслідування та скерували до суду матеріали кримінального провадження за фактом завданого неповнолітнім рівнянином умисного тяжкого тілесного ушкодження 30-річному чоловікові.
Підліток свою вину визнає, але стверджує, що діяв у межах необхідної самооборони.
Яке покарання нестиме 16-річний обвинувачений — тепер вирішуватиме суд. Санкція статті передбачає від п'яти до восьми років позбавлення волі.
![](/media/img/650/2022/08/202208252162.jpeg)