Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Під час штурму на Донеччині загинув молодий прикордонник із Костопільщини

На Донеччині загинув інспектор прикордонної служби, головний сержант Андрій Сергатюк із села Борщівка, що на Костопільщині. 

Про це повідомляють у Малолюбашанській сільраді. 

Як зазначається, це сталося під час штурму проти російських загарбнкиів 14 лютого в районі села Сакко і Венцетті Бахмутського району. 

Андрій Сергатюк народився 12 грудня 1995 року. У 2011 році закінчив Борщівську школу, а у 2014-му – Березнівське ВПУ, після чого заочно навчався у Тернопільському національному економічному університеті.

З квітня 2016 року служив за контрактом у прикордонних військах ЗСУ. 

- Андрій Сергатюк був доброю і товариською людиною, займався спортом, грав у футбол за ФК «Борщівка». Він до кінця виконав свій військовий обов’язок і загинув як Герой, - йдеться у повідомленні. 

Читати також

20.03.2023 У Рівному спростували фейк про те, що флюоромобіль, який обстежує містян, не відповідає нормам

"Річ у тім, що флюоромобіль (в ньому пропонують зробити безплатний тест на ВІЛ та флюорографію), який  Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр приблизно рік тому отримав в якості гуманітарної допомоги, досі не має необхідних дозвільних та ліцензійних документів на роботу. Більше того, він навіть не відповідає нормам радіаційної безпеки. Простіше кажучи, «фонить». Від цього, в першу чергу, страждають рентгенлаборанти, яких примушують на цьому автомобілі працювати. Вони ж нікуди не скаржаться, бо бояться втратити роботу. Тому їздять і мовчать", - йдеться у повідомленні. Як прокоментували на сторінці медзакладу, інформація є неправдивою та не відповідає дійсності, а усі необхідні документи наявні. "Адміністрація медичного центру офіційно повідомляє, що дана інформація є фейком та не відповідає дійсності, про що свідчить протокол дозомитерчного контролю засобів захисту Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Нам невідомо, яку кінцеву мету переслідують автори такої дезінформації, але ми вбачаємо в цьому свідомий підрив авторитету закладу та намагання зірвати впровадження ефективної програми по боротьбі з туберкульозом", - зазначають у повідомленні.