![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042310406993.png)
Сарненська патрульна здобула перше місце на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який відбувся у Парижі.
Повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини.
"Скільки разів ви можете ривком з довільною зміною рук підняти 16-кілограмову гирю? Старший лейтенант поліції Оксана Рабош легенько це робить 288 разів. А 24-кілограмову — 197", - йдеться у повідомленні.
Минулого тижня патрульна підкорила Париж. Саме там із 17 по 21 квітня проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту. У складі національної збірної України Оксана взяла участь та у ваговій категорії до 68 кг виборола першість. Загалом у чемпіонаті з 17 країн взяли участь 345 учасників.
![](/media/img/650/2024/04/202404231248.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404236718.png)