Рівне Медіа

Підприємство з Рівного стало одним з найкращих в Україні

фото - Фейсбук

В числі кращих 11 підприємств України нагородили "Рівненський домобудівний комбінат", пише Управління Держпраці у Рівненській області.

У Києві нагородили переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за результатами 2017 року. За ініціативи Держпраці його проведення стало вже традицією.

На церемонії нагородження рівненське підприємстиво ТДВ "Рівненський домобудівний комбінат" представляли заступник директора з охорони праці Сергій Максименко, представник трудового колективу Людмила Маліщук та Начальник відділу нагляду у промисловості Управління Держпраці у Рівненській області Іван Онищук, (Про підприємство див за посиланням).

Участь у конкурсі взяли підприємства з різних куточків України. Оцінювання відбувалося за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, заходи з формування в колективі культури праці, створення безпечних та здорових умов праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші.

До складу комісії, яка визначала переможців, увійшли посадові особи Держпраці, представники міністерств, центральних та місцевих органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, Фонду соціального страхування України.

Відкриваючи церемонію нагородження, Голова Держпраці Роман Чернега подякував переможцям за їхню роботу та зазначив, «скільки б інформаційних та контролюючих заходів ми не проводили, проте досягти високої культури праці зможемо лише тоді, коли роботодавці самі усвідомлять потребу створення безпечних умов праці». Та наголосив, що «завдяки тісній співпраці з роботодавцями та профспілками ми зможемо вийти на європейський рівень».

За результатами оцінювання комісія визначила 11 переможців з різних областей України у номінаціях: видобувна промисловість; виробництво продовольчих товарів; діяльність у сфері будівництва; виробництво товарів та надання послуг для населення; виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів; діяльність у сфері виробництва електроенергії та зв’язку; будівництво та транспорт; переробна промисловість.

Далеко не кожне підприємство України сьогодні відповідає критеріям конкурсу. Перемогли ті, де насправді цінують працівників, піклуються про їхню безпеку та прагнуть працювати за європейськими стандартами.

Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий акцентував, що життя та здоров’я працівників має бути на першому місці для усіх роботодавців і щоб зберегти його – потрібно створювати гідні умови праці.

Роман Чернега запросив також до участі в конкурсі наступного року усіх підприємців, які можуть похвалитися своїми здобутками у створенні гідних умов праці та відсутністю травматизму на власних підприємствах.

Про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Держпраці у розділі «Всеукраїнський огляд конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

Читати також