Підрив Кримского мосту: власник фури, що нібито вибухнула, записав відеозвернення

Наразі поширюються різні версії обставин вибуху на Кримському мосту. Серед них і та, що підірвалась саме вантажівка, яка, нібито, була нашпигована вибухівкою.

Повідомляє ТСН.

Власник вантажівки, яка ймовірно вибухнула на Кримському мосту, заперечує свою причетність до інциденту.

Хлопець записав відеозвернення, яке поширюють російські Телеграм-канали.

"Я, Юсубов Самір Сеймур-Огли, 1996 року народження, до того, що трапилося на Кримському мосту, стосунки не маю. Фура оформлена на мене. На ній працює дядько Юсубов Махір Насіб-Огли. Все життя займається вантажоперевезеннями", – каже він.

За словами родичів, зараз Махір Юсубов, який міг бути за кермом вантажівки, не виходить на зв'язок.

Російські Telegram-канали також повідомляють, що в будинках рідних власника вантажівки відбуваються обшуки, а сам він перебуває за кордоном.

Зазначимо, що версія з вантажівкою, яка нібито була нашпигована вибухівкою і зірвалася просто на мосту, не є єдиною.

Зокрема, судячи з кадрів інциденту, знятих під Кримським мостом, можна припускати що це був або підводний вибух, або вибуховий пристрій був закріплений на опорах чи на човні.

Нагадаємо, що вибух на Кримському мосту, який сполучає окупований півострів з РФ і був побувдований уже після незаконної анексії 2014 року, пролунав сьогодні близько 6 години ранку.

Окупаційна "влада" Криму також заявила, що рух Керченським мостом повністю закритий. Готується запуск поромної переправи через протоку. До неї уже почали збиратися величезні черги росіян, щоб виїхати з півострова.  

 

Читайте також